Företagsledning

Cecilia Lilja

Cecilia Lilja

MikaelWahss

Mikael Wahss

Grundare & Utvecklingschef

073 – 314 17 14
mikael@digilar.se

Försäljning

Magnus Petterson

Magnus Pettersson

Kundansvarig

076 - 546 87 07
magnus.pettersson@nok.se

Ansvarig för: Gotland och Stockholm.

Binjamin-500px-768x768

Binjamin Bektasevic

Kundansvarig

070 – 676 26 89
binjamin@digilar.se

Ansvarig för: Jönköping, Västra Götaland, Östergötland och Kalmar.

ChristinEriksson

Christin Eriksson

Kundansvarig

072 – 538 81 91
christin.eriksson@nok.se

Ansvarig för: Sörmland, Västmanland och Örebro län.

Sofie_Almstrom_500

Sofie Almström

Kundansvarig

070 – 221 83 93
sofie.almstrom@digilar.se

Ansvarig för: Blekinge, Halland, Skåne och Kronoberg.

Headshot-Sofia-500

Sofia Löfström

Kundansvarig

076 – 307 31 69
sofia.lofstrom@digilar.se

Ansvarig för: Gävleborg, Jämtland, Västernorrland. Västerbotten och Norrbotten.

Anders_L_500x500_3

Anders Lorentzson

Kundansvarig

070 – 053 01 39
anders.lorentzson@digilar.se

Ansvarig för: Dalarna, Västra Götaland och Värmland.

Redaktion

Cecilia Lilja

Förlagsredaktör svenska/sva åk 7-9 och gymnasiet

070 – 091 19 50
cecilia@digilar.se

Jakob Harknäs

Förlagsredaktör SO-ämnen åk 7-9, historia, filosofi och religion gymnasiet

jakob@digilar.se

Anders Waldt

Förlagsredaktör samhällskunskap, ekonomi, juridik och beteendevetenskap gymnasiet

anders.waldt@digilar.se

Karin Sterner

Förlagsredaktör matematik och NO-ämnen åk 7-9 och gymnasiet

karin.sterner@digilar.se

Elisabeth Ivansson

Förlagsredaktör
SO-ämnen och NO-ämnen åk 4-6

elisabeth.ivansson@digilar.se

Melissa Westerlund

Förlagsredaktör
språk åk 7-9 och gymnasiet

melissa.westerlund@digilar.se

Anna Modigh

Förlagsredaktör
svenska åk 4-6

anna.modigh@digilar.se

Rebecka Ehlin

Läromedelssamordnare

rebecka.ehlin@digilar.se

Matilda Klint Olsson

Läromedelssamordnare

matilda@digilar.se

Zara Lindgren

Läromedelssamordnare

zara@digilar.se

David Ylinikka

Läromedelssamordnare

david.ylinikka@digilar.se

Joel Arvidsson

Filmproducent

joel@digilar.se

Frida Axell

Illustratör

frida@digilar.se

Jenny Almlöf

Projektledare film & ljud

jenny.almlof@digilar.se

Produktutveckling och marknadsföring

Mikael Wahss

Grundare & Utvecklingschef

073 – 314 17 14
mikael@digilar.se

Ida Magnusson

Kundserviceansvarig

0370 – 123 46
ida@digilar.se

Martin Berggren

UI designer

martin@digilar.se

Johannes Millegård

Webbutvecklare

johannes@digilar.se

Björn Hedén

Webbutvecklare

bjorn@digilar.se

Marcus Törnroth

Webbutvecklare

marcus@digilar.se

Eira Elwing

Webbutvecklare

eira@digilar.se

Jimmy Höög

Marknadsassistent

jimmy@digilar.se

Alexandra Jacobsson

Kundservice

alexandra.jacobsson@digilar.se